הזמן שולחן

מסעדת עלמא מחזקת את תושבי הדרום

מסעדה על החוף באשדוד

עיר הנמל אשדוד ידועה בחופיה היפים ובה ניתן למצוא מגוון מסעדות על חוף הים. אחת מהמסעדות על החוף באשדוד היא מסעדת עלמא

מסעדה על החוף מומלצת במיוחד באשדוד היא מסעדת עלמא, המגישה מגוון מנות משובחות באווירה צעירה ודינאמית, ומביאה לחופיה של אשדוד תרבות בילוי צעירה ואופנתית.

 

אוויר ואווירה

 

עלמא היא מסעדה על החוף באשדוד אשר משלבת בין אוויר הים הצח, הנושא איתו ניחוח של חופש ומרחבים פתוחים, ובין אווירת בילוי צעירה ודינמית במיוחד, המביאה בשורה של קולינריה מכל רחבי העולם. המסעדה באשדוד הוקמה על ידי ארבעה חברי ילדות ששבו לעיר לאחר שהייה של כמה שנים בתל אביב, והביאו איתם את תרבות הבילוי מן העיר שאינה ישנה לעולם. התוצאה היא מסעדה מפנקת במיוחד, שהישיבה בה, למול נופו של הים, מזמינה את הסועד לבילוי מענג של ערב ארוך ומפנק.

 

תפאורה מושלמת במסעדה על החוף באשדוד

 

למסעדת חוף באשדוד כמו עלמא יש בונוס מיוחד, והוא התפאורה המושלמת והמשתנה ללא הרף של חוף הים. אין צורך להכביר במילים על תרומתה של צפייה בשקיעה מרהיבה לכל נפש דאובה, ועל המרפא המופלא הטמון במשבה של הבריזה על עורו של אדם בסופו של יום עמוס. בתפאורה מופלאה זו, כשאתה יושב בעלמא, מסעדה על הים באשדוד, כל שעליך לעשות הוא לנשום עמוק, לעצום עיניים לרגע, ולתת לאוויר ולאווירה לעשות את שלהם.

 

תפריט משובח

 

לאחר שנשמתם ונרגעתם, ולאחר שאוויר הים ורחש הגלים עשו את שלהם, אתם מוזמנים ליהנות מתפריט משובח ועשיר במסעדת עלמא. במסעדת הדגים באשדוד, התפריט הוא צמחוני, וכולל מנות דגים, סלטים, פסטות, מאפים וגבינות. לצד האוכל מוגש תפריט משקאות עשיר, והאוכל מוכן לעיני הסועדים במטבח פתוח.