הזמן שולחן

מסעדת עלמא מחזקת את תושבי הדרום

אירועים קטנים באשדוד

מחפשים מקום אינטימי לחגוג בו אירוע מיוחד בדרום? במסעדת עלמא מציעים לכם את המקום המושלם לחגוג בו אירועים קטנים באשדוד

מסעדת עלמא ממוקמת על חופה של אשדוד, ומתאפיינת ברוח צעירה ומקורית מחד, ובקולינריה משובחת מאידך. צוות עלמא ישמח להיענות לבקשותיכם, לעצב, לתכנן, לבשל, ולהפיק עבורכם אירוע אינטימי ומרגש, שלא יישכח. המקום מתאים לאירוח אירועים של עד 100 איש.

 

עוד על אירועים בעלמא

 

אירוע ייחודי

 

אירוע קטן מייצר תחושה של קרבה ואינטימיות, ומאפשר לכם ללכת רחוק עם הפנטזיות שלכם, כך שבעזרת תשומת לב והקפדה על פרטים, ניצור יחד איתכם את התפאורה המושלמת לאירוע מיוחד במינו. אירוע קטן דורש מקום מיוחד שיכיל את המוזמנים ברווחה מחד, ומאידך לא ייצר תחושה של ריקנות, כפי שתיווצר במידה ותחגגו אירוע מצומצם בגן או אולם אירועים, המיועדים להכיל מאות משתתפים. מסעדת עלמא, מסעדה על הים באשדוד, מציעה לכם חלל אידיאלי לחגיגה אינטימית של עד 100 מוזמנים, וצוות המסעדה ערוך ליצור יחד איתכם את האירוע עליו חלמתם.

 

אירוע עד 50 איש

 

אירוע קטן של עד 50 מוזמנים, הוא הזדמנות להקפיד על כל פרט, וליצור חוויה רב חושית מלהיבה עבור כל אחד מן המוזמנים. כאשר מדובר באירוע עד 50 איש, אנו יכולים להקדיש תשומת לב מיוחדת לצרכי המוזמנים, ולייצר אירוע, בו כל אחד מהמשתתפים ירגיש הכי טוב שאפשר. כך נוצרת אווירה אינטימית ומרגשת במיוחד, שמייצרת שמחה גדולה, ואירוע עטוף באהבה. בנוסף, כאשר האירוע מונה עד 50 איש, ניתן להשקיע יותר מהרגיל בהפתעות מיוחדות למוזמנים, ובאלמנטים עיצוביים שיעניקו מעטפת ויזואלית יוצאת דופן ומלהיבה לאירוע.

 

אירוע עד 100 איש

 

אירוע של עד 100 משתתפים מחייב תשומת לב לכל פרט, החל מן המנות המוגשות באירוע, ומצבע המפות על השולחנות, וכלה בתאורה והגברה מתאימות לרחבת הריקודים. בעלמא, מסעדה לאירועים באשדוד, מזמינים אתכם לתכנן את האירוע המושלם עבור 100 משתתפים, בעזרת צוות המסעדה, האמון על יצירת החלל האידיאלי לחגיגה שלכם. בין אם מדובר ביום הולדת עגול, בחתונה אינטימית, או במסיבת שחרור סוערת, אנו נדע כיצד להתאים את העיצוב, הסגנון, ההפתעות, והמנות במיוחד עבור האירוע עליו חלמתם.

 

מקום מיוחד לאירוע חד פעמי

 

מסעדת עלמא היא מסעדה ייחודית, הממוקמת בנוף הקסום של חוף אשדוד. מקימי המסעדה ובעליה הם צעירים בעלי יוזמה ומעוף, אהבה לאוכל טוב, והכנסת אורחים כדרך חיים. כתוצאה מכך, עלמא הפכה למסעדה מומלצת באשדוד וביקור בה הוא חוויה מיוחדת של אוכל טוב, אווירה נעימה, ואירוח ברמה גבוהה. כאשר חוגגים אירועים קטנים באשדוד במסעדת עלמא, היצירתיות, המעוף, המחויבות לרמת אירוח גבוהה, וההקפדה על כל הפרטים, אשר אופייניות לצוות המסעדה, נרתמות לשירותכם, ליצירת האירוע המושלם והמרגש ביותר עבורכם.