הזמן שולחן

מסעדת עלמא מחזקת את תושבי הדרום

מסעדה על הים באשדוד

בעלמא, מסעדה על הים באשדוד, תזכו לחוויית בילוי שתגרום לכם לרצות להישאר במקום עוד ועוד

מסעדת עלמא היא מסעדה על הים באשדוד, המגישה מבחר מנות משובחות ומקוריות, ומתאפיינת באווירה צעירה וכייפית. עלמא מזמינה את הסועד לפנות מקום להנאה קולינרית, ולבילוי מפנק של טעמים, אווירה, וניחוחות משובחים במיוחד. מייסדי המסעדה שמו להם למטרה להביא קולינריה מוקפדת ותרבות בילוי מודרנית, צעירה, ותוססת לחופה של אשדוד, עיר הולדתם.

 

ייחודיות

 

בעלמא מגישים מנות שהן תאווה לחיך, ומשובבות את הנפש והעין כאחד, ההקפדה על צורת ההכנה וההגשה, בחירת מנות איכותיות, העשויות מחומרי גלם משובחים, ותפיסת שירות ייחודית, כל אלו הופכים את עלמא למסעדה מומלצת באשדוד, אשר עונה בצורה מושלמת להגדרה של מסעדה על הים, ואף למעלה מכך. צוות השפים הוא צעיר ומקצועי, המטבח הוא מטבח פתוח, אוהב לטעום, להשוות, לחלוק, ולשתף.

כשבאים לביקור באשדוד – עוצרים בעלמא

אשדוד היא עיר נמל ולכן מאז ומתמיד הים היה אחד ממאפייניה הבולטים, ואם יש לכם ספק בכך, כל שעליכם לעשות הוא להביט בסמל העיר, המכיל מוטיבים ימיים מובהקים. חופיה היפהפיים של אשדוד מציעים לאורחים ולתושבים משב של שלווה ורוגע, וכאשר בנוסף לנוף הימי הנשקף אליכם, ולבריזה הנושבת על עורכם, מונחות לפניכם מנות משובבות נפש, לצד משקה מרענן, הרי לכם חווית נופש ובילוי מושלמת. על מנת להפוך את הביקור בעיר הדרומית המתפתחת לכזה שישאר בזכרונכם, מומלץ לבקר במסעדת עלמא – מסעדה על החוף בה האווירה היא של תל אביב, עם החום והמשפחתיות של הדרום, מסעדה הפתוחה בשבת המגישה תפריט אוכל כשר.