הזמן שולחן

מסעדת עלמא מחזקת את תושבי הדרום

מסעדה פתוחה בשבת באשדוד
שעות פעילות מוצ"ש: שעה אחרי צאת שבת ועד 00:00

מחפשים מסעדה שפתוחה בשבת באשדוד? הכירו את עלמא!

 

מסעדת עלמא היא מסעדה שפתוחה בשבתות באשדוד, במסעדה מגישים מבחר מנות צמחוניות, הכוללות דגים, מאפים, פסטות, סלטים וירקות. המסעדה מתאפיינת באווירה צעירה ודינמית, ומציעה בימי השבוע ובשבתות אוכל משובח, מגוון עשיר של משקאות, ואווירה מזמינה ומפנקת. צוות השפים מכין את האוכל במטבח הפתוח, לעיני האורחים, והסועדים נהנים מאוויר טוב, אווירה מצוינת, ומנות מוקפדות, ומה ניתן לבקש יותר?

 

תפריט מיוחד לסוף השבוע

 

כמסעדה הפתוחה בשבת באשדוד, בחרו בעלמא לציין את סוף השבוע בתפריט מיוחד. משום כך, בסופי השבוע, מוגשות במסעדת עלמא מנות בראנץ' מיוחדות, בימי ששי ושבת,  בין השעות 12:00 - 18:00. מנות הבראנץ' כוללות מבחר מאכלים מיוחדים הכוללים מתכונים מיוחדים של ביצים, דגים, וגבינות. בשעות הערב והלילה מוזמנים הסועדים ליהנות ממגוון המנות המשובח של המסעדה, ומבר משקאות עשיר ומגוון. כך יכולים הסועדים לבלות ערב שבת מענג במיוחד באווירה צעירה ודינמית, במסעדה באשדוד, אשר פועלת גם בשבתות.  

 

סוף שבוע מפנק במסעדה שפתוחה בשבת באשדוד

 

באשדוד מתקיימת תרבות בילוי ופנאי מגוונת, הכוללת מסעדות שפתוחות בשבת. הודות לכך, תושבים ואורחים בעיר יכולים לבלות כרצונם בכל ימות השבוע, ואינם צריכים להרחיק עד לתל אביב בכדי לבלות ולהתפנק בסוף השבוע. הודות לעלמא, מסעדה על הים באשדוד, ומסעדות אחרות הפתוחות בשבת, גם אתם יכולים ליהנות מבילוי מענג בשבת, ביחד עם בני משפחה, חברים, ואורחים ממקומות רחוקים.

 

מבלים באשדוד גם בשבת

 

בימים אלו, כאשר במרחב הפוליטי מתקיים מאבק על דמותה של השבת בישראל, מצאה אשדוד את עצמה באחד ממוקדי המאבק. אמנם חרב השבת אינה מונפת על מסעדות, אך נושא השבת מספק לנו סיבה טובה לבקר בעלמא, מסעדה שפתוחה בשבת באשדוד, ומציעה לתיירים ולתושבים אפשרות בילוי אטרקטיבית גם בשבתות.